Ana sayfa

Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited.

şirket Profili
Shenzhen, Shenzhen ChinaStar Optoelektronik Co, Limited bulunan. 10000 ㎡'den fazla fabrika ile araştırma ofisi, laboratuvar, elektronik işleme, montaj, ayarlama ve eskime için modern atölye ile ChinaStar 50000M2 üretim kapasitesini her çeşit her yıl için LED ekran sağlar ve bizim için tek bir paket servis sunabilir Danışman, üretim, ayar ve test, eğitim sonrası hizmetten müşteriler.


ChinaStar, açık renkli tam renkli LED ekran serisi, kapalı LED ekran serisi, LED perde ekranı, LED ızgara ekranı, LED sihirli ekran kartı ve kapalı tek / çift renkli LED ekran, esnek yumuşak şerit LED ekran, Cam da dahil olmak üzere LED ekranın tamamı üretir Led Ekran, Medya Cephe, vb Firmamızın LED ekran ürünleri de ABD, Japonya, Avustralya, Rusya, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika gibi dünya çapında satılmaktadır. İstisnai kalite, makul fiyat ve mükemmel satış sonrası hizmet ile ChinaStar müşterilerimizden tanınma ve yüksek itibar elde etti.

ChinaStar çevre korumasını ve enerji tasarrufunu olumlu şekilde uygular. 2009 yılında, açık SMD LED ekran başarıyla-parlaklık, ısı çekme ve su geçirmezlik ve küçük görüntüleme açısı, modülün düzgün olmayan renk, büyük güç tüketimi, fazla kilo vb. Geleneksel LED Ekran eksiklikleri oluştu geliştirdi. 2010 yılında ChinaStar, LED Medya Cephe ürünlerini esnek LED video şeridi, LED Şeffaf Ekran, LED Ön Hizmet Şeridi Medya Cephe LED'i, Güneş Led Ekran gibi hediye topladı ve uzmanlardan ve dinleyicilerden çok iyi bir yorum elde etti.

Kuruluşundan bu yana, ChinaStar üstün kalite ve hizmet, hükümet, otel, istasyon, stadyum ve benzeri dahil olmak üzere çeşitli endüstriler için kapsamlı çözümler sunan, birinci sınıf bir marka inşa etme inancına ısrar ediyor. Bağımsız çekirdek teknoloji ve patentlerden birkaçına sahip olmakla birlikte ChinaStar, öncelikle Çin LED ekran endüstrisinin sağlıklı gelişimini teşvik eden kurumsal standardı oluşturdu, ardından ChinaStar, yurtiçi ve yurtdışı yüksek kaliteli projeler topluluğunu üstlendi.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmek için tüm dünyadan müşterileri ağırlıyoruz ve dünya çapındaki müşterilerle uzun vadeli iş ilişkileri kurmak için sabırsızlanıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

ÇinStar Tarihi

ChinaStar: Yıllara Göre

2015

Ürün lansmanları ve Haberler:

 • ChinaStar, poster teşhir sergileyen diziler için Wifi ile mobil uygulama denetimi yapan yeni kontrol sistemi başlattı
 • ChinaStar, P10, P16, P20 olarak Ön Hizmet LED Video Medya Cephesini Başlattı
 • Yeni nesil ChinaStar UltraRes Serisi 4K Ekranlar p1.6, p1.9, p2.0 Kapalı Alanlar
 • P3 P4 Dış Mekan Poster Led ekran, P6 Cam afiş ekranlı led.
 • ChinaStar, Ön Açık Modül DIP P10 P16 SMD P8 P10 P16'yı duyurdu

2014

Ürün lansmanları ve Haberler:

 • ChinaStar, P8 P10 P16 IP68 su geçirmez cam led ekran başlattı.
 • ChinaStar, 6000'den fazla nit parlaklık ile P3 P4 Açık Led Ekran başlattı.
 • ChinaStar, P3.91 P4.81 P6.25 Dış Mekan Kiralama Die-casting Led Ekranını Başlattı.

2013

Ürün lansmanları ve Haberler:

 • ChinaStar, P6 P8 P10 P16 Yarı açık cam ledli ekran duyurdu
 • ChinaStar, Enerji Tasarruflu Açık Led Ekran P10 ve P16 ürünlerini geleneksel led ekranın yaklaşık% 30'undan fazlasını tasarruf edebiliyor.
 • ChinaStar, P8 P10 İnteraktif video zemini duyurdu.

2012

Ürün lansmanları ve Haberler:

 • ChinaStar 6000 Metrekare Led Ekran Çıkışı her monthes fazla 20 000Square metre işgal, yeni Sanayi alanına taşındı.

2011

Ürün lansmanları ve Haberler:

 • ChinaStar liderliğindeki ekran alanlarında servial yıl tecrübesi olan birkaç şirket tarafından kurulmuştur.
 • ChinaStar, tüm kapalı seriler ve Outdoor Serials için Led Ekran Modülü ile büyük çıktılar ve hem iç hem de oveseal ortaklarla birlikte ekranlı projeler üretti.
Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited. Shenzhen ChinaStar Optoelectronic Co., Limited.
1 2 3 4 5 6 7 8
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : ÇinStar

No. Çalışanları : 380~420

Yıllık satış : 45000000-50000000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Tam Renkli LED Panel satış için iyi kalite Tam Renkli LED Panel satış için iyi kalite Tam Renkli LED Panel satış için iyi kalite Tam Renkli LED Panel satış için